Ярослава Магучіх претендує на звання найкращої легкоатлетки Європи-2025

Українська зірка легкої атлетики Ярослава Магучіх потрапила до числа номінанток на звання найкращої легкоатлетки Європи 2025 року.
До престижного списку, окрім Магучіх, увійшли ще дев’ять спортсменок: Надя Баттоклетті (Італія), Фемке Бол, Джессіка Схілдер та Йорінде Ван Клінкен (усі — Нідерланди), Джорджія Белл (Велика Британія), Дітаджі Камбунджі (Швейцарія), Кейт О’Коннор (Ірландія), Марія Перес (Іспанія) та Тіна Шутей (Словенія).
Голосування за переможницю відбувається на офіційному сайті European Athletics і триватиме до 6 жовтня. Урочиста церемонія нагородження пройде 25 жовтня у Батумі.
Нагадаємо, що у 2024 році Ярослава Магучіх вже була визнана найкращою легкоатлеткою Європи. Тоді вона також стала олімпійською чемпіонкою у стрибках у висоту.
У 2025-му українка продовжила демонструвати стабільно високі результати: бронза чемпіонату світу в Токіо, срібло фіналу Діамантової ліги та золото командного чемпіонату Європи.
