Сотні фанатів Кот-д’Івуару не змогли потрапити до США на ЧС-2026

Сотні фанатів Кот-д’Івуару не змогли потрапити до США на ЧС-2026

Близько 500 уболівальників збірної Кот-д’Івуару не змогли відвідати чемпіонат світу-2026 у США через жорсткі міграційні обмеження.

Частина фанатів отримала відмови у видачі віз, тоді як іншим було відмовлено у в’їзді після додаткових перевірок у консульствах або безпосередньо на кордоні.

Повідомляється, що проблема торкнулася не лише громадян Кот-д’Івуару. Подібні випадки також зафіксовані серед уболівальників і представників делегацій з Гаїті, Ірану, Сенегалу та низки інших країн.

«Вболівальники скасували поїздку, бо американська держава не хоче бачити на своїй землі вболівальників з певних країн, зокрема з Кот-д'Івуару. Сполучені Штати чітко заявили нам, що не хочуть бачити наших вболівальників.

Ця ситуація дуже шкодить нам, бо вона заважає нам виконувати наш суверенний обов’язок – підтримувати нашу команду. Ми могли б продемонструвати нашу культуру та наш досвід у підтримці вболівальників на трибунах», — заявив президент Національного комітету вболівальників Кот-д’Івуару Жульєн Куадіо Адоніс.

Водночас американська сторона наголошує, що рішення про допуск іноземних громадян ухвалюються індивідуально та базуються на процедурах безпеки. Наявність квитка на матч або навіть чинної візи не гарантує автоматичного в’їзду до країни.

Джерело: Beinsports

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино