Сіннер увійшов в історію ATP: нове досягнення на «Мастерсі» в Мадриді

Сіннер увійшов в історію ATP: нове досягнення на «Мастерсі» в Мадриді

Італійський тенісист Яннік Сіннер вписав своє ім’я в історію ATP, ставши лише другим гравцем, якому вдалося здобути 20 перемог на турнірах серії ATP 1000 в межах одного сезону. Історичне досягнення він оформив на «Мастерсі» в Мадриді.


До матчу 1/8 фіналу Сіннер підходив із вражаючою серією з 19 поспіль перемог. Його суперником став британець Кемерон Норрі. Італієць впевнено провів поєдинок у двох сетах, здолавши опонента з рахунком 6:2, 7:5.


Ця перемога дозволила Сіннеру досягти позначки у 20 виграних матчів на турнірах ATP 1000 за сезон. До цього подібного результату вдавалося лише сербу Новаку Джоковичу, який у 2011 році встановив абсолютний рекорд із 31 перемоги поспіль.


Загалом нинішня переможна серія італійця на «Мастерсах» вже становить 25 матчів. Для того щоб наблизитися до рекорду Джоковича, Сіннеру потрібно виграти ще шість зустрічей поспіль.


У списку найдовших переможних серій на турнірах ATP 1000 Сіннер наразі входить до топ-4 разом із Джоковичем і Роджером Федерером.


Наступний матч італієць проведе у чвертьфіналі турніру в Мадриді проти іспанця Рафаеля Ходара. Поєдинок запланований на середу, 29 квітня.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино