Сікан повідомив про бажання покинути Трабзонспор
09.09.2025 16:44

Форвард Трабзонспора Данило Сікан повідомив головного тренера клубу Фатіха Текке про бажання покинути лави команди.
Відомо, що у послугах українця зацікавлений інша турецька команда з Турецької Суперліги – Кайсеріспор. Повідомлялося також, що Трабзонспор отримав пропозицію від Сікана щодо оренди українця.
Нагадаємо, Данило доєднався до лав турецького клубу у січні, підписавши контракт до літа 2029-го року.
Минулого сезону Сікан оформив три голи та один асист у 14 зустрічах у рамках Суперліги. Проте цього сезону укранець не отримує належної ігрової практики (64 хвилини у чотирьох зустрічах).
Трабзонспор посідає друге місце у турнірній таблиці, маючи 10 очок. Свій наступний матч команда Текке проведе 14 вересня у гостях проти Фенербахче.
Рекомендовані букмекери
Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино
