Шахтар продовжив контракт із Валерієм Бондарем до 2031 року

Шахтар продовжив контракт із Валерієм Бондарем до 2031 року

Шахтар оголосив про продовження контракту із центральним захисником Валерієм Бондарем. Нова угода між донецьким клубом та 27-річним футболістом діятиме до 31 липня 2031 року.

Бондар є вихованцем Шахтаря та дебютував за першу команду Гірників у травні 2019 року. Відтоді захисник провів за клуб 190 матчів у всіх турнірах, у яких забив шість голів і віддав дві результативні передачі.

Разом із Шахтарем Бондар п'ять разів ставав чемпіоном України. Також у складі донецької команди він тричі вигравав Кубок України та одного разу здобував Суперкубок України.

Шахтар успішно розпочав новий сезон УПЛ, здобувши три перемоги у стартових турах. Наступний матч команда Арди Турана проведе 29 серпня — Гірники на власному полі прийматимуть Полісся.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино