Сенченко оцінив ризикований вибір Берінчика на бій із Ноуксом

Сенченко оцінив ризикований вибір Берінчика на бій із Ноуксом

Колишній український боксер, а нині тренер В’ячеслав Сенченко висловився щодо майбутнього поєдинку Дениса Берінчика (19-1, 9 КО) проти британця Сема Ноукса.

Берінчик повернеться на ринг 29 серпня 2026 року. Українець виступить в андеркарді бою Мозес Ітаума – Філіп Хргович на лондонській арені O2. Його суперником стане небезпечний нокаутер Сем Ноукс.

Сенченко визнав, що вибір такого опонента для Берінчика є досить ризикованим, однак наголосив: якщо українець прагне знову битися за чемпіонський титул, йому необхідно зустрічатися з найсильнішими суперниками.

«Звісно, ризиковано. Але Денис на тому рівні, де не може бути слабких суперників. Якщо він хоче бій за титул чемпіона світу, то повинен боксувати з найсильнішими», — заявив Сенченко.

Також тренер оцінив, чи зможуть уболівальники побачити у Лондоні звичного яскравого Берінчика.

«Все буде залежати від підготовки, яку він пройшов до бою. Водночас потрібно уникнути травм, щоб нічого йому не заважало. Якщо ж все буде добре, тоді ми зможемо побачити повернення Дениса. Це буде яскравий бій», – відповів наставник у коментарі для Чемпіона.

Для Берінчика майбутній поєдинок стане першим після лютого 2025 року. Востаннє українець виходив у ринг проти Кейшона Девіса та зазнав поразки нокаутом.

Раніше чемпіон світу WBO у першій напівсередній вазі Шакур Стівенсон також поділився прогнозом на бій Берінчик – Ноукс.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино