s1mple отримав бан від Федерації кіберспорту України до 2027 року

Український кіберспортсмен Олександр Костилєв, більш відомий як s1mple, отримав дискваліфікацію від Федерація кіберспорту України.
Причиною санкцій стала його участь в офіційних матчах в одній команді з російськими гравцями. Термін дії бану встановлено до 30 червня 2027 року.
У рішенні зазначається, що таке покарання застосовується за спільні виступи в офіційних матчах, які фіксуються на ресурсах на кшталт HLTV або Liquipedia, починаючи з 1 липня 2025 року.
Наразі s1mple виступає за клуб BC.Game, де його партнером є російський гравець electroNic.
Водночас уточнюється, що санкції UESF стосуються насамперед турнірів, організованих або підтриманих федерацією. Більшість міжнародних змагань, за інформацією, не підпадають під дію цього бану.

Катерина Яковенко
