s1mple отримав бан від Федерації кіберспорту України до 2027 року

s1mple отримав бан від Федерації кіберспорту України до 2027 року

Український кіберспортсмен Олександр Костилєв, більш відомий як s1mple, отримав дискваліфікацію від Федерація кіберспорту України.

Причиною санкцій стала його участь в офіційних матчах в одній команді з російськими гравцями. Термін дії бану встановлено до 30 червня 2027 року.

У рішенні зазначається, що таке покарання застосовується за спільні виступи в офіційних матчах, які фіксуються на ресурсах на кшталт HLTV або Liquipedia, починаючи з 1 липня 2025 року.

Наразі s1mple виступає за клуб BC.Game, де його партнером є російський гравець electroNic.

Водночас уточнюється, що санкції UESF стосуються насамперед турнірів, організованих або підтриманих федерацією. Більшість міжнародних змагань, за інформацією, не підпадають під дію цього бану.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино