Ріко Верховен: «Очікую технічний бій проти Усика і готую новий стиль»

Ріко Верховен: «Очікую технічний бій проти Усика і готую новий стиль»

Нідерландський кікбоксер Ріко Верховен прокоментував майбутній поєдинок проти володаря титулів WBA, WBC та IBF у надважкій вазі Олександра Усика (24-0, 15 КО).

«Я очікую на дуже технічний бій, які він завжди проводить. Високий темп, високий боксерський інтелект. Тож я маю показати свій найкращий бокс і викластися на повну», — сказав Верховен у коментарі Суспільне Спорт.

Він також зазначив, що його підготовка до бою тривала близько шести місяців, тоді як зазвичай тренувальні табори в кікбоксингу займають 3–4 місяці. За словами спортсмена, це було необхідно для адаптації до боксу.

Відповідаючи на запитання про те, якого Верховена побачать уболівальники, нідерландець підкреслив, що його стиль зміниться:

«Нового. Я триматиму ноги на ринзі — це нове, люди такого ще не бачили. Мені 37 років, але я завжди намагаюся робити щось нове щодня».

Нагадаємо, бій Усик — Верховен відбудеться 24 травня в Гізі (Єгипет). Боксери вже провели дуель поглядів, а також повідомляється, що на подію повністю розпродані всі квитки.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино