Ребров залишить збірну України після матчу з Албанією

Національна команда Україна втратила шанс виступити на Чемпіонат світу з футболу 2026 після поразки від Швеція (1:3) у півфіналі плей-оф кваліфікації.
За інформацією Sport.ua, найближчий товариський матч проти Албанія, який відбудеться 31 березня, стане останнім для Сергій Ребров на посаді головного тренера. Очікується, що фахівець не продовжуватиме співпрацю з Українська асоціація футболу.
Наразі в УАФ уже розглядають потенційних наступників. Серед основних кандидатів — наставник молодіжної збірної Унаї Мельгоса, а також Руслан Ротань, який нині працює в Полісся та раніше очолював олімпійську збірну України.
Свій заключний матч під керівництвом Реброва «синьо-жовті» проведуть в іспанській Валенсії на стадіоні клубу Леванте.
Зазначимо, що збірна Албанії також втратила шанси на вихід до фінальної частини турніру, поступившись Польща (1:2). Саме поляки разом зі шведами визначать володаря путівки на чемпіонат світу.

Катерина Яковенко
