Пакʼяо підтвердив переговори про реванш з Мейвезером та можливий виставковий бій з Ломаченком

Пакʼяо підтвердив переговори про реванш з Мейвезером та можливий виставковий бій з Ломаченком

Чемпіон світу у восьми вагових категоріях Менні Пакʼяо підтвердив, що тривають переговори щодо реваншного поєдинку з Флойдом Мейвезером. За словами філіппінця, команди боксерів координують деталі можливого бою. Пакʼяо зазначив, що почувається добре і не має проблем із плечем, які раніше заважали йому в поєдинках.


«Прямо зараз цей бій перебуває на стадії переговорів. Мої представники та його команда безпосередньо координують між собою. У мене немає проблем із плечем, тож це буде хороший бій. Я впевнений, що світ боксу буде в захваті, якщо реванш відбудеться», – сказав Пакʼяо в інтерв’ю Seconds Out.


Також він підтвердив, що обговорюється можливість показового бою з Василем Ломаченком. На відміну від зустрічі з Мейвезером, це буде саме екзібішен, а не повноцінний поєдинок. Раніше менеджер Ломаченка Егіс Клімас спростовував інформацію про такі переговори.

Нагадаємо, Пакʼяо нещодавно обійняв посаду віце-президента проросійської IBA, що викликало резонанс у боксерській спільноті.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино