Олійникова здійснила камбек і пробилася до другого кола в Руані

Олійникова здійснила камбек і пробилася до другого кола в Руані

Українська тенісистка Олександра Олійникова вдало стартувала на турнірі категорії WTA 250 у французькому Руані, пробившись до другого раунду змагань.


У матчі першого кола українка зустрілася з австрійкою Ліллі Таггер. Напружений поєдинок тривав понад дві години й завершився перемогою Олійникової у трьох сетах — 6:3, 4:6, 6:4.


Першу партію українка виграла завдяки двом брейкам, хоча суперниця чинила серйозний опір. У другому сеті ініціативу перехопила Таггер, яка реалізувала три брейки та зрівняла рахунок за партіями.


Вирішальний сет розпочався невдало для Олійникової — вона поступалася 1:4, однак змогла переламати хід гри. Українка зібралася у ключовий момент і здійснила камбек, довівши матч до перемоги.


Open Capfinances Rouen Métropole. Руан (Франція). Перше коло

  • Олександра Олійникова (Україна) – Ліллі Таггер (Австрія) – 6:3, 4:6, 6:4.


Для Олійникової це лише четверта поява в основній сітці турнірів WTA у кар’єрі, і вдруге вона зуміла подолати стартовий раунд. Раніше цього року тенісистка вже демонструвала сильний результат, дійшовши до півфіналу турніру в Клуж-Напоці.


У наступному колі українка зіграє проти угорки Анни Бондар, яку вже обігрувала кілька місяців тому на змаганнях у Румунії.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино