Олег Дорощук боротиметься за медаль ЧС-2025: хто стане головними суперниками українця у фіналі

Український стрибун у висоту Олег Дорощук сьогодні, 16 вересня, виступить у фіналі чемпіонату світу-2025 з легкої атлетики, що проходить у Токіо. Початок змагань – о 14:36 за київським часом.
Для 24-річного українця це вже другий фінал світової першості – у 2023 році він посів 13-те місце. Цього разу Дорощук підходить у статусі одного з претендентів на подіум: у кваліфікації він разом із японцем Ріочі Акаматцу пройшов відбір без жодної втрати спроб.
Сезон-2025 став найуспішнішим у кар’єрі українця. Він виграв золото чемпіонату Європи у приміщенні, здобув кілька подіумів на етапах Діамантової ліги та встановив особистий рекорд – 2.34 м.
У фіналі в Токіо серед його головних конкурентів – Геміш Керр із Нової Зеландії (олімпійський чемпіон-2024), Ву Санхьок із Південної Кореї, чех Ян Штефел, американець Джувон Гаррісон (віцечемпіон світу-2023) та італієць Маттео Сіолі. Серед «тіньових» конуркентів – японці Ріочі Акаматцу та Юто Секо, які прагнуть здивувати на домашньому турнірі.
Щоб реально претендувати на медаль, Дорощукові, ймовірно, доведеться повторити або навіть перевершити власний рекорд – планку 2.34 м. Адже саме такі результати останніми роками визначали переможців на чемпіонатах світу та Олімпіадах.
Рекомендовані букмекери
Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино
