Ньюкасл оголосив про трансфер вінгера збірної Кот-д'Івуару за 47 мільйонів євро

Ньюкасл оголосив про трансфер вінгера збірної Кот-д'Івуару за 47 мільйонів євро

Вінгер Гоффенгайма та збірної Кот-д'Івуару Базумана Туре офіційно став футболістом Ньюкасла.

Про перехід 20-річного івуарійця повідомила пресслужба англійського клубу.

Ньюкасл уклав із гравцем довгострокову угоду, однак термін контракту сторони не розкривають. За інформацією ЗМІ, трансфер обійшовся англійському клубу у 47 мільйонів євро. Водночас з урахуванням передбачених бонусів сума може зрости до 50 мільйонів.

Базумана Туре виступав за Гоффенгайм із лютого 2025 року після переходу з Хаммарбю. За цей час він провів 45 матчів у всіх турнірах, у яких забив п'ять м'ячів і віддав 15 результативних передач.

У складі збірної Кот-д'Івуару вінгер зіграв дев'ять поєдинків і відзначився двома голами. Три з цих матчів Туре провів на чемпіонаті світу 2026 року.

Нагадаємо, найближчим часом півзахисник Ньюкасла Сандро Тоналі має перейти до Тоттенгема. Очікується, що цей трансфер стане найдорожчим в історії лондонського клубу.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино