Магучіх захищатиме титул на чемпіонаті Європи-2026: коли дивитися змагання

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх готується до чергового міжнародного старту. Із 10 до 16 серпня Бірмінгем прийматиме чемпіонат Європи-2026 з легкої атлетики, де українка захищатиме звання чемпіонки континенту у стрибках у висоту.
24-річна Магучіх залишається однією з найяскравіших представниць світової легкої атлетики. Саме їй належить світовий рекорд у стрибках у висоту — 2,10 м. Українка також є чемпіонкою світу 2023 року в Будапешті, олімпійською чемпіонкою Парижа-2024 та дворазовою чемпіонкою Європи, здобувши золото в Мюнхені-2022 і Римі-2024.
До континентальної першості Магучіх підходить у хорошій формі. У липні вона виграла чемпіонат України у Львові, подолавши висоту 2,00 м. Згодом українська спортсменка стала другою на етапі Діамантової ліги в Лондоні з результатом 2,01 м, поступившись австралійці Ніколі Оліслагерс лише за кількістю використаних спроб.
Крім того, у березні Ярослава здобула золоту медаль чемпіонату світу-2026 у приміщенні, тому вважається однією з головних фавориток майбутнього чемпіонату Європи.
В Україні офіційним транслятором турніру буде Суспільне Спорт.
Змагання у жіночих стрибках у висоту складатимуться з двох етапів. Кваліфікація відбудеться 13 серпня о 12:55 за київським часом, а фінал запланований на 15 серпня о 22:05.
Стартовий список учасниць чемпіонату Європи організатори оприлюднять пізніше.

Катерина Яковенко
