Луческу: Ми граємо на 50 відсотків

Луческу: Ми граємо на 50 відсотків

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу розповів про причини поразок у Лізі чемпіонів

Поразка від «Ювентуса» в Турині (3:0) не вплинула на рішення головного завдання «Динамо». Як і раніше, киянам необхідно в останньому турі досягти необхідного результату в грі з «Ференцварошем», щоб вийти до 1/16 фіналу Ліги Європи. Але робота над помилками необхідна. Що призводить до поразок, розповів після гри з «Ювентусом» наставник «Динамо» Мірча Луческу.

«Не можу сказати, що ми погано грали, але наші помилки, особливо, в обороні, відбилисяна результаті. У нас було декілька моментів, які ми не змогли довести до кінця. Позначилася індивідуальна майстерність гравців «Ювентуса», - розповів Луческу. - Дуже складно грати, коли у тебе в обороні 21-річні і 18-річні футболісти. Допущені помилки стали фатальними. У «Ювентуса» було шість моментів за гру, три з яких вони реалізували.

Говорив хлопцям, що ми весь час граємо на 50%: перший тайм з «Барселоною», перший тайм з «Ювентусом» вдома, перший тайм з «Ференцварош» в Будапешті. Весь час не доводимо справу до кінця. Ми ростемо, розвиваємося, наші молоді гравці набувають величезний досвід. Є моменти, коли наша молодь діє неправильно, приймає не ті рішення. Наприклад, за рахунку 0:1 в Турині ми контролювали м'яч, добре грали, але одна помилка, коли Попов ввів м'яч у центр і обрізав партнерів, привела до того, що відразу пішла швидка контратака суперника, після якої ми пропустили.

Це результат відсутності досвіду. Наші футболісти давно не грали в Лізі чемпіонів, тим більше на таких стадіонах, проти таких суперників. Це дуже хороші уроки для нас. Найголовніша гра для «Динамо» - з «Ференцварошем», яка дозволить вийти в єврокубкову весну».

Матч «Динамо» - «Ференцварош» відбудеться 8 грудня на НСК «Олімпійський».

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино