Луческу «відчепив» двох форвардів і полетів до Бельгії

Луческу «відчепив» двох форвардів і полетів до Бельгії

Головний тренер «Динамо» взяв на гру з «Гентом 23 футболіста

Київське «Динамо» вирушило до Бельгії на перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Гента». Тренерський штаб «біло-синіх» на чолі з Мірчею Луческу розраховує в майбутньому поєдинку на 23 футболістів, 18 з яких потраплять у заявку на гру. Немає в списку Артема Кравця, котрий розірвав сьогодні контракт з клубом, і його партнера по атаці Франа Соля, яким цікавляться кілька іспанських клубів.

До матчу з «Гентом» готуються:

Воротарі: Бойко, Бущан, Нещерет;

Захисники: Вівчаренко, Забарний, Кендзьора, Миколенко, Сирота, Шабанов;

Півзахисники: Андрієвський, Буяльський, Вантух, Вербич, де Пена, Караваєв, Ледньов, Сидорчук, Цітаішвілі, Циганков, Шапаренко, Шепелев;

Нападаючі: Родрігес, Супряга.

Після прильоту в аеропорт Остенде о 19:30 команда переїде в Гент. Як повідомляє сайт клубу, у вівторок, 22 вересня, тренер «біло-синіх» і один з гравців дадуть відповідь на питання представників ЗМІ на прес-конференції, а потім футболісти випробують газон стадіону «Гент».

Матч «Гент» - «Динамо» відбудеться в середу, 23 вересня, початок - о 22:00.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино