Компанія Microsoft придбала ігрову студію за 7,5 мільярда доларів

На цьому корпорація не збирається зупинятися
Президент Microsoft Сатья Наделла повідомив, що корпорація розглядає можливість придбання нових студій - розробників відеоігор.
«Ми завжди будемо прагнути до зростання там, де це має сенс. Продовжимо шукати компанії, з якими у нас збігаються культурні цілі і прагнення. Це не означає, що ти одного разу прокидаєшся і думаєш про себе: «Я побудую ігрову студію». Нам просто потрібен цей контент, щоб мати можливість охопити більшу кількість гравців», - наводить слова Сатья Наделла CNET.
«Ігри - чудова частина нашої платформи, і ми плануємо продовжувати в неї інвестувати. Це подвоює наші творчі можливості», - додав глава Xbox Філ Спенсер championat.
У понеділок, 21 вересня, Microsoft придбала ZeniMax Media і Bethesda Softworks. Разом з ними до складу компанії увійшли Arkane, MachineGames, Bethesda Game Studios, ZeniMax Online Studios, Tango Gameworks, id Software, Alpha Dog іRoundhouse Studios. Сума угоди склала $7,5 млрд.
