КДК УАФ присудив Олександрії технічну поразку у матчі з Оболонню

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу виніс рішення у справі щодо поєдинку 17-го туру УПЛ між Олександрією та Оболонню, який так і не відбувся.
За підсумками розгляду справи господарям поля було зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, тоді як Оболонь отримала технічну перемогу.
Окрім цього, клуб зобов’язаний сплатити грошовий штраф у розмірі 150 тисяч гривень. Також Олександрія має компенсувати Оболоні, офіційним особам матчу та офіційному мовнику витрати, які були безпосередньо пов’язані з організацією та підготовкою до проведення гри.
Спочатку засідання КДК планували провести наприкінці лютого, однак його перенесли на 5 березня за проханням представників олександрійського клубу.
Матч Олександрія — Оболонь мав відбутися 23 лютого. Перед початком гри головний арбітр зустрічі Володимир Новохатній оглянув газон стадіону «Ніка», після чого ухвалив рішення скасувати проведення поєдинку.
Після рішення дисциплінарного комітету Олександрія залишається на передостанній, 15-й позиції турнірної таблиці УПЛ. Наступний матч команда Кирила Нестеренка проведе 6 березня вдома проти Шахтаря.
Натомість Оболонь піднялася на дев’яте місце з 23 очками в активі. Свій наступний поєдинок «пивовари» проведуть 7 березня, коли прийматимуть Кривбас.

Катерина Яковенко
