Іран пригрозив ФІФА бойкотом матчів ЧС-2026 через політичні гасла та символіку

Іран пригрозив ФІФА бойкотом матчів ЧС-2026 через політичні гасла та символіку

ФІФА отримала офіційне повідомлення від Ірану з двома вимогами напередодні старту чемпіонату світу-2026.

Про це повідомляє AS.

Іранська сторона пригрозила бойкотом матчів у разі порушення озвучених умов. Йдеться про повну відсутність політичних гасел на стадіонах, а також визнання лише офіційної державної символіки.

У разі недотримання цих вимог збірна Ірану залишатиме поле під час поєдинків.

«Ми повідомили ФІФА, що члени збірної покинуть поле, щойно почують політичні гасла на стадіонах. Якщо буде порушено і другий пункт, то команда також залишить поле», — заявив міністр спорту Ірану Ахмад Доньямалі.

Раніше повідомлялося, що збірна Ірану розглядала можливість відмови від участі в ЧС-2026 через напруженість у відносинах зі США. Однак після переговорів команда все ж вирушила на турнір, перемістивши свій тренувальний табір до Мексики.

На чемпіонаті світу-2026 іранська збірна виступатиме в групі G разом із Бельгією, Новою Зеландією та Єгиптом.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино