Гвоздик і Богачук повертаються на ринг: українці проведуть бої на великому вечорі боксу в Лас-Вегасі

Гвоздик і Богачук повертаються на ринг: українці проведуть бої на великому вечорі боксу в Лас-Вегасі

Українські професійні боксери Олександр Гвоздик та Сергій Богачук офіційно включені до карда великого вечора боксу, який відбудеться 1 лютого у Лас-Вегасі. Імена суперників оголосила промоутерська компанія Zuffa Boxing.


Свій перший поєдинок у 2026 році Гвоздик проведе проти серба Радівоє Калайджича (29–3, 21 KO). У свою чергу, Богачук у межах цього ж шоу зустрінеться з росіянином Раджабом Бутаєвим (16–1, 12 KO) у першій середній вазі.


Обидва бої заплановані у форматі 10 раундів і відбудуться в андеркарді протистояння між мексиканцями Хосе Валенсуелою та Дієго Торресом, яке стане головною подією вечора.


Кар’єра та поточна форма українців


Колишній чемпіон світу WBC у напівважкій вазі Олександр Гвоздик повернувся у професійний бокс у 2023 році після чотирирічної паузи. Востаннє він виходив у ринг у квітні 2025-го, коли нокаутував американця Ентоні Голлавея у третьому раунді. Загалом після камбеку українець провів п’ять поєдинків.


Сергій Богачук востаннє боксував у вересні 2025 року, коли в реванші поступився Брендону Адамсу одностайним рішенням суддів. Раніше, у травні, він здобув переконливу перемогу над Майклом Фоксом.


Коротко про боксерів


Олександр Гвоздик (21–2, 17 KO) — 38-річний напівважковаговик, бронзовий призер Олімпіади-2012 у Лондоні, колишній чемпіон світу WBC.


Сергій Богачук — 30-річний представник першої середньої ваги з Вінниччини, який на профірингу має 26 перемог у 29 боях, з них 24 — нокаутом. Колишній володар титулу WBC Continental America.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино