Епіцентр здобув другу поспіль перемогу, перегравши Олександрію

Епіцентр знову виграв у чемпіонаті України, здобувши другу поспіль звитягу. У стартовому матчі 10-го туру УПЛ клуб на виїзді обіграв Олександрію з рахунком 1:0.
Обидві команди розпочали поєдинок обережно, без великої кількості моментів. Єдиний гол зустрічі на 33-й хвилині забив Сіфуентес, який рикошетом від стійки вразив ворота після удару з-за меж штрафного. Для іспанця це вже третій гол у сезоні.
Після перерви господарі активізувалися – Козак, Скорко, Огарков і Кастільйо створювали нагоди, але воротар Білик кілька разів врятував Епіцентр. Наприкінці матчу арбітр навіть призупиняв гру через димову завісу на стадіоні «Ніка».
Попри штурм Олександрії у компенсований час, врятувати нічию господарям не вдалося. Скорко пробив вище, а Туаті ударом головою влучив у поперечину.
Таким чином, Епіцентр здобуває другу поспіль перемогу і третю виїзну у поточному сезоні, обійшовши Олександрію у турнірній таблиці. У наступному турі команда Сергія Нагорняка зіграє проти Вереса, а Олександрія зустрінеться з Колосом.
УПЛ. 10-й тур:
Олександрія – Епіцентр 0:1
Гол: Сіфуентес (33)
