Джошуа і Ф’юрі домовилися: бій століття офіційно підтверджено

Британські зірки хевівейту Ентоні Джошуа та Тайсон Ф’юрі офіційно домовилися про очний поєдинок.
За інформацією інсайдера Майк Коппінджер, сторони вже підписали контракт.
Факт угоди також підтвердив голова Генерального управління розваг Саудівської Аравії Туркі Аль аш-Шейх. Очікується, що довгоочікуваний бій відбудеться у четвертому кварталі 2026 року.
«Ви бачили твіт від Його Високоповажності Туркі Аль аш-Шейха, в якому він написав: "Моїм друзям у Великій Британії – це відбудеться, контракт підписано".
І мені сказали, що це означає, що нарешті відбудеться великий бій. Тайсон Ф'юрі проти Ентоні Джошуа, це буде шоу Ring Magazine на Netflix у четвертому кварталі цього року», – розповів Коппінджер.
Згодом інформацію підтвердило і видання The Ring.
Перед очною зустріччю Ентоні Джошуа проведе ще один бій — 25 липня він вийде у ринг проти Крістіан Пренга. У своєму попередньому поєдинку британець нокаутував Джейк Пол.
Своєю чергою, Тайсон Ф’юрі у квітні повернувся на ринг і здобув перемогу над Арсланбек Махмудов.

Катерина Яковенко
