Деонтей Вайлдер битиметься з Дереком Чісорою в квітні у Великій Британії

Деонтей Вайлдер битиметься з Дереком Чісорою в квітні у Великій Британії

Колишній чемпіон світу у важкій вазі за версією WBC Деонтей Вайлдер (44-4-1, 43 КО) проведе свій наступний поєдинок проти британця Дерека Чісори (36-13, 23 КО) у квітні.


За даними Brunch Boxing, бій відбудеться у Великій Британії, а офіційне оголошення планується наступного тижня в Лондоні.


Попри це, можливий поєдинок Вайлдера з українським абсолютним чемпіоном Олександром Усиком (24-0, 15 КО) залишається на порядку денному. Американцю для організації зустрічі з Усиком спершу потрібно перемогти Чісору. Попередньо бій із Усиком запланований на липень–серпень.


Варто відзначити, що Усик отримав номінацію на «Найкращий нокаут 2025 року» від журналу The Ring, проте він не буде визнаний найкращим боксером року за версією видання.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино