«Челсі» в меншості поступився «Ліверпулю»

Долю зустрічі вирішили два голи Садіо Мане
У чемпіонаті Англії відбувся центральний матч 2-го туру, в якому «Челсі» приймав «Ліверпуль». Гості перемогли - 0:2. Обидва м'ячі у другому таймі забив нападаючий «червоних» Садіо Мане.
Захисник «Челсі» Андреас Крістенсен був вилучений на 45-й хвилині матчу. Недалеко від штрафного він зірвав прорив Мане до воріт, заваливши його на газон.
Після перерви Мохамед Салах і Роберто Фірміно розіграли стіночку, потім бразилець м'яко навісив у центр штрафного, звідки Мане головою відправив м'яч у сітку воріт. На 54-й хвилині зустрічі Кепа отримав передачу у воротарському, але тут же помилився в передачі - Мане перехопив м'яч і закотив його в порожні ворота.
На 75-й хвилині голкіпер «Ліверпуля» Алісон Бекер відбив 11-метровий удар у другому таймі матчу з «Челсі». Тьяго Алькантара завалив Тімо Вернера в штрафний, суддя призначив пенальті. Жоржиньо ударом з «точки» не зміг переграти Бекера.
«Ліверпуль» в двох матчах нового сезону набрав 6 очок, «Челсі» - 3.
