Царенко залишив Динамо та перейшов до австрійського клубу

Півзахисник Динамо Антон Царенко продовжить кар'єру в чемпіонаті Австрії. 22-річний футболіст перейшов до Блау-Вайсс Лінц на правах оренди з опцією викупу.
Минулого сезону хавбек також виступав на правах оренди, захищаючи кольори Лехії Гданськ. У складі польської команди він провів 38 матчів у всіх турнірах, відзначившись двома голами та трьома результативними передачами.
Нагадаємо, раніше ще один футболіст Динамо, захисник Максим Дячук, також залишив київський клуб. Він перейшов до Баніка Острава, де виступатиме на правах оренди до завершення сезону.
Новий сезон Динамо вже розпочало матчем першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти Університаті Клуж. Перша зустріч завершилася безгольовою нічиєю — 0:0.
Матч-відповідь відбудеться 16 липня в румунському місті Клуж-Напока. Стартовий свисток пролунає о 20:30 за київським часом, а обслуговуватиме поєдинок валлійський арбітр Айвар Оруел.

Катерина Яковенко
