Будівельник здолав Київ-Баскет у матчі Суперліги

Столичний «Будівельник» у матчі регулярного чемпіонату Суперліги, який пройшов у Львові, здолав «Київ-Баскет» — 77:64.
Про це повідомляє ФБУ.
На старті зустрічі команда Дмитра Забірченка заволоділа перевагою, вигравши першу чверть (23:7). Після цього найтитулованіший клуб України утримував комфортну перевагу протягом усієї ігрової дистанції і довів матч до другої в сезоні перемоги в столичному дербі — 77:64.
Максимальна перевага «Будівельник» в цьому матчі сягала 23 очок.
Ключовою в цьому матчі стала перевага команди Забірченка у трисекундній — 52:14. «Київ-Баскет» реалізував 12 з 29 триочкових (41%), але для перемоги цього було недостатньо. При цьому «Будівельник» припустився вдвічі менше втрат (10-20).
Найкращим гравцем матчу став центровий «Будівельника» Максим Сандул (20 очок та 7 підбирань (РЕ 27).
Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат. Львів, ПС Галичина
- Київ-Баскет — Будівельник — 64:77 (7:23, 21:18, 19:25, 17:11).
Зазначається, що для лідера чемпіонату ця перемога стала 12 в сезоні, тоді як «Київ-Баскет» зазнав 3 поразки в 11 матчах регулярного чемпіонату.
В останньому матчі львівського баблу «Будівельник» зіграє проти «Політехніки-Галичини», а «Київ-Баскет» протистоятиме «БІПІ».
