Бєлінський обіграв Бертрана у матчі Кубка Девіса

Бєлінський обіграв Бертрана у матчі Кубка Девіса

Український тенісист В'ячеслав Бєлінський приніс друге очко збірній України у протистоянні з Домініканською Республікою.

Наш тенісист обіграв Петера Бертрана – 6:4, 4:6, 7:6 (3). У вирішальному сеті Бєлінський  вів у рахунку 5:3, проте не втримав перевагу і програв три наступні гейми. Потім українцю вдалося відіграти потрійний матчбол на подачі Бертрана і перевести гру на тай-брейк.

Кубок Девіса – The World Cup of Tennis. Друга Світова група. Анталія (Туреччина)

Україна 2 – 0 Домініканська Республіка

  • В'ячеслав Бєлінський – Петер Бертран – 6:4, 4:6, 7:6 (3).

Бєлінський записав до свого активу другу перемогу в чотирьох зіграних одиночних матчах у Кубку Девіса. Перший матч він виграв у лютому 2023 року, коли українська команда грала проти Лівану.

У суботу протистояння України та Домініканської Республіки продовжиться парним матчем, на який попередньо заявлені Олексій Крутих та Олександр Овчаренко.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино