Арсенал надовго втратив Саліба через серйозну травму

Арсенал надовго втратив Саліба через серйозну травму

Арсенал залишився без одного зі своїх ключових захисників на старті сезону-2026/27. Француз Вільям Саліба отримав перелом хребця, через що пропустить орієнтовно від чотирьох до п'яти місяців.

25-річний футболіст виступав за збірну Франції на чемпіонаті світу-2026, попри серйозне ушкодження. Проблеми зі спиною виникли ще за два місяці до початку турніру, однак під час мундіалю стан захисника погіршився. Незважаючи на це, Саліба виходив на поле, приймаючи знеболювальні препарати, і провів шість із восьми матчів французької команди.

Після повернення до Лондона захисник пройшов детальне медичне обстеження, яке підтвердило перелом хребця. Лікарі дійшли висновку, що операція не потрібна, однак футболісту необхідно пройти тривалий курс реабілітації.

«Ретельні обстеження показали, що хірургічне втручання не рекомендується, але Вільяму тепер слід розпочати програму контрольованого відновлення. Реабілітація Вільяма розпочнеться негайно, з постійним лікуванням травми, і очікується, що він вибув з ладу протягом тривалого періоду. Усі повністю зосереджені на підтримці Вільяма, щоб забезпечити його якомога швидше повернення до повної форми», — йдеться в офіційній заяві Арсенала.

У клубі не назвали точних термінів відновлення, однак очікується, що француз повернеться до гри не раніше ніж через чотири-п'ять місяців. Через це він пропустить стартову частину сезону в англійській Прем'єр-лізі та Лізі чемпіонів.

«Це важко прийняти, але я пишаюся тим, що боровся разом із командою до самого кінця. Попереду довгий шлях відновлення, однак я зроблю все, щоб повернутися ще сильнішим», — заявив Саліба.

У сезоні-2025/26 французький захисник провів за Арсенал 50 матчів у всіх турнірах, забив один м'яч і допоміг команді виграти чемпіонат Англії, а також дістатися фіналу Ліги чемпіонів.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино