Арне Слот відмовився очолити Аль-Ахлі

Арне Слот відмовився очолити Аль-Ахлі

Нідерландський фахівець Арне Слот відхилив пропозицію саудівського Аль-Ахлі щодо призначення на посаду головного тренера.

За інформацією джерел, клуб із Саудівської Аравії особисто звернувся до 47-річного наставника, запропонувавши йому трирічний контракт із солідними фінансовими умовами. Однак Слот вирішив не приймати цю пропозицію.

Наразі нідерландський тренер перебуває без роботи після того, як у червні залишив Ліверпуль, який очолював протягом двох років. Під його керівництвом мерсисайдці стали чемпіонами Англії, а також дісталися чвертьфіналу Ліги чемпіонів і Кубка Англії.

Раніше повідомлялося, що Арне Слот був одним із головних претендентів на посаду наставника Мілана. Крім того, його кандидатуру розглядали як можливу заміну Рональду Куману на чолі збірної Нідерландів.

У минулому сезоні Аль-Ахлі посів третє місце в чемпіонаті Саудівської Аравії. Також команда Маттіаса Яйссле завоювала Суперкубок Саудівської Аравії та стала переможцем Ліги чемпіонів АФК.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино