Алькарас достроково залишив турнір у Барселоні через травму

Алькарас достроково залишив турнір у Барселоні через травму

Іспанський тенісист Карлос Алькарас не зміг продовжити виступи на турнірі ATP 500 у Барселоні через проблеми із зап’ястям.


Про його зняття офіційно повідомили організатори змагань.


Напередодні іспанець втратив лідерство у світовому рейтингу ATP — першу позицію посів італієць Яннік Сіннер після перемоги над Алькарасом у фіналі турніру в Монте-Карло.


У Барселоні Алькарас розпочав турнір із перемоги над Отто Віртаненом у трьох сетах. Однак у другому колі він мав зустрітися з чехом Томашем Махачем, але не зміг вийти на корт через травму.


Через дострокове завершення виступів іспанець не зміг наблизитися до Сіннера в рейтингу — наразі їх розділяють 110 очок. Італієць, попри відсутність на турнірі в Барселоні, зберіг за собою статус першої ракетки світу.


Нагадаємо, Алькарас очолював рейтинг ATP із листопада 2025 року після успішного виступу на Підсумковому турнірі в Турині. У сезоні-2026 він також здобув свій перший титул на Australian Open.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино