Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Даяна Ястремська – Цінь Вень Чжен: прогноз і ставки на матч Відкритого чемпіонату Австралії 25 січня 2024 року

24.01.2024
16:19

Теніс. Australian Open.

Даяна Ястремська

Даяна Ястремська
VS
Цінь Вень Чжен

Цінь Вень Чжен

K:1.54
25.01.2024
11:00

Хто переможе

У півфіналі Відкритого чемпіонату Австралії 25 січня зустрінуться українка Даяна Ястремська та китаянка Цінь Вень Чжен. Наша спортсменка подолала три  кваліфікаційні раунди і тільки покращувала результати. Суперниця стартувала з основної сітки, але матчі в неї були непростими. Оцінимо шанси тенісисток та створимо прогноз на завтра Ястремська – Чжен.

Початок гри о 12:00 за Києвом. 


Ястремьска добилася кращого результату в Австралії


Несподівано для всіх Даяна вийшла у півфінал, хоча має нижчий рейтинг ніж у Костюк та Світоліної. Більше того, до півфіналу Австраліан Опен ніхто з українських тенісисток ще не пробивався. Тобто, це історичне досягнення Ястремської, яка має лише 93 рейтинговий номер в сітці турніру. 

Що цікаво, в трьох кваліфікаційних матчах українка перемагала суперниць з рахунком 2:1, витрачаючи приблизно 2 години. Але в матчах основної сітки Ястремьска програла лише 1 сет американці Наварро. Показовою була перемога над 7 ракеткою турніру чешкою Вондроушевою 6:1, 6:2. Це була перша несподіванка, коли з такою перевагою несіяна гравчиня обігрує суперницю з першої десятки. Далі була ще одна переконлива перемога над француженкою Грачовою 6:2, 6:3. 

Досить цікавим бум поєдинок з американкою Наварро. Перший сет Даяна виграла 6:2, але другий програла з таким же рахунком. У вирішальній партії Ястремська не залишила шансів суперниці, вигравши 6:1. Напруженим був поєдинок з білорускою Азаренко. Але в першому сеті наша спортсменка виграла 7:6, а в другому 6:4. Матч тривав 2 години 10 хвилин і був дуже непростим. Значно простішим для Даяни був матч з чешкою Носковою, яку вона обіграла 6:3, 6:4. Отже, фіксуємо хорошу готовність Ястремської до наступної гри. 


Чжен витратила достатньо сил 


Відносно простими для китаянки були тільки дві гри в Австралії. Чжен упевнено обіграла британку Бултер 6:3, 6:3, витративши 1 годину 36 хвилин. Ще одна швидка перемога була в матчі з француженкою Доден 6:0, 6:3 у 1/8 фінала. Тоді гра тривали лише 1 годину. Але в інших поєдинках Чжен не мала такої переваги і витратила немало сил.

В першому ж раунді Чжен отримала проблеми, граючи з американкою Крюгер. Програла перший сет 2:6, але потім впевнено виграла наступні партії 6:2, 6:3. Ще складнішим був поєдинок проти співвітчизниці Ван. Чжен виграла перший сет 6:4, але поступилася в другому 2:6. У третьому сеті була напружена боротьба, яка завершилася виграним тай-брейком Чжен 7:6. Матч тривав 2 години 42 хвилини. 

Несподіваний початок в грі з Калінською не вибив з колеї Чжен. Після програного першого сету 6:7 вона виграла наступні 6:3, 6:1 і вийшла до півфіналу. Жодна з суперниць китаянки не входила навіть до топ-30 сіяних на турнірі. Але навіть з деякими з них Чжен мала проблеми, програвши сет. Тому її успіх з Ястремською не є очевидним. 


Останні результати 


Суперниці ні разу не перетиналися на офіційних турнірах. Ястремська виграла 8 матчів в Австралії. А перед цим змагалася в Брісбені, де виграла 2 матчі та програла в 3 колі. Чжен виграла 5 матчів в Австралії та приймала участь у United Cub, де також виграла двічі і програла в 3 матчі. 


Прогноз і ставки на Ястремська – Чжен


Фаворитом гри є Чжен. Коефіцієнт на перемогу китаянки в БК Фавбет – 1,54. Але Ястремська вже перемогла суперниць з першої десятки та двадцятки та інших з топ-50. Таких успіхів немає у Чжен на турнірі. Проаналізували шанси тенісисток та зробили такі ставки на Ястремська – Чжен.

Фора Ястремьска +3,5

Даяна вже неодноразово доводила, що знаходиться в оптимальних кондиціях і перемагала більш титулованих та рейтингових суперниць. При необхідності Ястремська демонструвала характер в складних ситуаціях. Чжен має 15 номер в сітці і не виглядає абсолютним фаворитом. Більше того, китаянка не грала з сильними суперницями і тому не можна стверджувати, що вона має набагато кращі шанси. Ставимо на фору +3,5 Ястремської по геймам з коефіцієнтом 1,82 в БК Фавбет.  


Тотал геймів більше 22 


Тричі в 5 матчах Чжен грала трьохсетові поєдинки. Ястремська має 4 такі поєдинки з 8. Можна спрогнозувати, що і ця гра буде напруженою і що буде багато геймів. Досить ймовірно, що буде 3 сети. Ставимо на тотал більше 22 геймів в БК Фавбет з коефіцієнтом 1,95. 

Ставка 1: Фора Ястремьска +3,5 з коефіцієнтом 1,82.

Ставка 2: Тотал геймів більше 22 з коефіцієнтом 1,95. 

Даяна Ястремська – Цінь Вень Чжен: прогноз і ставки на матч Відкритого чемпіонату Австралії 25 січня 2024 року
author icon
Автор

Kate Yakovenko

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино

home subscribe background