У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

ПСЖ зіграє з Ліоном у фіналі Кубка Франції
Футбол
04.04.2024
11:46
Визначився другий фіналіст Кубку Франції. Ним став «Парі Сен-Жермен» (ПСЖ), який у півфіналі змагань на своєму полі мінімально обіграв «Ренн» – 1:0. У першому таймі парижани пропустили момент відкрити рахунок, коли Кіліан Мбаппе не реалізував пенальті
ПСЖ у матчі чемпіонату Франції розгромив Монпельє
Футбол
18.03.2024
11:04
У матчі 26-го туру чемпіонату Франції «Парі Сен-Жермен» у гостях обіграв «Монпельє» – 6:2. На 14-й хвилині протистояння рахунок відкрили підопічні Луїса Енріке – Вітінья, отримавши м’яч від Кіліана Мбаппе, точно пробив здалеку
«Реймс» передасть Україні гуманітарну допомогу
Футбол
04.03.2022
14:45
Французький «Реймс» виступив із заявою на підтримку України. Футбольний клуб оголосив збирання коштів для гуманітарної допомоги. На території стадіону відкрито пункт збору, куди можна доставити продукти, засоби гігієни, одяг та багато іншого
Жерсон Родрігес виключений із «Труа»
Футбол
16.02.2022
21:22
«Труа» оголосив про виключення з команди форварда Жерсона Родрігеса. Офіційне формулювання – «як запобіжний захід». Представники французького клубу не конкретизують, що саме сталося, але найближчим часом обіцяють детально розповісти про ситуацію
«Ліон» спростував інформацію про звільнення Бруну Гімарайнша
Футбол
26.01.2022
16:36
«Ліон» спростував інформацію про трансфер півзахисника Бруна Гімарайнша до «Ньюкаслу». Про це повідомив офіційний твіттер французької команди. Раніше ЗМІ повідомили про продаж Бруну в Ньюкасл за 40 млн євро, але на даний момент гравець не залишив Ліон
«Ліон» виключений з Кубка Франції
Футбол
27.12.2021
20:24
Федерація футболу Франції вирішила виключити «Ліон» із поточного розіграшу національного Кубка. Разом із ним було виключено і футбольний клуб «Париж». Причина такого рішення – заворушення на матчі 1/32 фіналу Кубка Франції між «Парижем» та «Ліоном»