Марсель у матчі чемпіонату Франції поступився Бресту

ФК  «Марсель» у матчі 22-го туру чемпіонату Франції на виїзді мінімально поступився «Бресту» з рахунком 0:1.

У першому таймі зустрічі команди не забили жодного гола у ворота суперника. У другому таймі господарі після вилучення Стіва Муньє залишилися у меншості, але команда Дженнаро Гаттузо не змогла скористатися чисельною перевагою. Більше того, «Брест» забив переможний м’яч наприкінці гри зусиллями П’єра Ле Мелу.

Чемпіонат Франції, 22-й тур

• Брест – Марсель – 1:0 (0:0).

Після цього поєдинку «Марсель» посідає дев’яте місце у турнірній таблиці Ліги 1. «Брест» перемістився на другу позицію.

Нагадаємо, «Марсель» є суперником донецького «Шахтаря» у плей-оф Ліги Європи. У першому матчі 1/16 фіналу турніру команди зіграли внічию з рахунком 2:2. Зустріч у відповідь відбудеться у Франції 22 лютого.

У наступному матчі в рамках чемпіонату Франції «Марсель» зіграє проти «Монпельє», а «Брест» гратиме зі «Страсбуром».