ПСЖ у матчі чемпіонату Франції розгромив Монпельє

У матчі 26-го туру чемпіонату Франції «Парі Сен-Жермен» у гостях обіграв «Монпельє» – 6:2.

На 14-й хвилині протистояння рахунок відкрили підопічні Луїса Енріке – Вітінья, отримавши м’яч від Кіліана Мбаппе, точно пробив здалеку. А на 22-й хвилині і сам найкращий бомбардир сезону відзначився у контратаці.

Проте через розслабленість лідера господарям матчу вдалося відзначитися двічі – зусиллям Арно Нордена (30-а хвилина) та Теджі Саваньє (45+1).

З перших хвилин другого тайму парижани змогли відновити перевагу у два м’ячі. Мбаппе вдався розкішний удар з-за штрафної – м’яч влетів у сітку від поперечини. А за 3 хвилини Лі Кан Ін не менш класним далеким пострілом засмутив Дімітрі Берто.

На 63-й хвилині Кіліан оформив хет-трик. Цей гол став для Мбаппе вже 21-м у нинішньому чемпіонаті та 35-м у 36-ти матчах сезону за ПСЖ. На 89-й хвилині Нуну Мендеш, довів рахунок до розгромного, розстрілявши ворота після чергового асиста Вітіньї.

Ліга 1. 26-й тур

• Монпельє – ПСЖ – 2:6 (2:2).

Ця перемога дозволила команді Енріке набрати 59 очок і на 12 пунктів відірватися від «Бреста». «Монпельє» залишився 14-му місці.

У наступному турі ПСЖ зіграє з «Марселем» (7-е місце) в останній день березня.