Біатлон. Чемпіонат світу.

У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Збірна України назвала склад на одиночну змішану естафету чемпіонату світу з біатлону
Біатлон
14.02.2024
17:05
Збірна України з біатлону вийде на одиночну змішану естафету на чемпіонаті світу з біатлону у складі Дмитра Підручного та Анастасії Меркушиної. Про це повідомляє Суспільне Спорт , посилаючись на слова тренерів чоловічої та жіночої команд
ЧС-2024 з біатлону: Стали відомі імена українців, які бігтимуть жіночу та чоловічу індивідуальну гонку
Біатлон
12.02.2024
17:19
Жіноча та чоловіча збірна з біатлону визначилися зі складом на індивідуальну гонку, які відбудуться у Нове-Место (Чехія) 13 та 14 лютого відповідно. Про це інформує Суспільне Спорт
Біатлон: Джима увійшла у топ-10 у спринті на ЧС-2023 серед військових
Біатлон
30.03.2023
09:15
У Бодені (Швеція) відбувся жіночий спринт на чемпіонаті світу з біатлону серед військових. Перемогу  у змаганнях виборола Ліза Хаузер з Австрії. Австрійка стала однією з двох учасниць гонки, які не заходили на штрафні кола й на фініші змогла втримати перевагу над найближчими суперницями у 40 секунд
Емільєн Жаклен достроково закінчив сезон після ЧС-2023: відома причина
Біатлон
22.02.2023
14:05
Чемпіон світу з біатлону в естафеті Емільєн Жаклен вирішив достроково закінчити сезон 2022/23. Причиною цього є його фізичний стан та емоційне виснаження. Про це повідомляється на сторінці спортсмена у соцмережах
ЧС з біатлону: В Обергофі відбудеться одиночна змішана естафета
Біатлон
16.02.2023
10:46
16 лютого в Обергофі (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону відбудеться одиночна змішана естафета. Початок змагань — 16:10 за київським часом. Від України на сингл-мікст вийдуть Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний, які отримали 7-й стартовий номер
ЧС з біатлону: Переможницею в індивідуальній гонці стала шведка Еберг, Джима – у топ-40
Біатлон
15.02.2023
16:45
В Обергофі (Німеччина) завершився один з етапів чемпіонату світу з біатлону — жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами. Перемогла у цих змаганнях шведка Ганна Еберг зі Швеції, яка подолала дистанцію за 43 хвилини 36,1 секунди (1 хвилина штрафу)
Сьогодні в Обергофі жіноча індивідуальна гонка на ЧС з біатлону: коли бігтимуть українки
Біатлон
15.02.2023
09:43
15 лютого в Обергофі (Німеччина) жіночою індивідуальною гонкою продовжується чемпіонат світу з біатлону. Початок змагань о 15:30 за київським часом. Спортсменки мають подолати дистанцію у 15 км