Біатлон: Меркушина виборола срібло на жіночому суперспринті літнього ЧС-2023

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина виграла срібло на жіночому суперспринті серед юніорок на літньому чемпіонаті світу-2023 з біатлону у Брезно-Осрблі (Словаччина).

На вогневих рубежах Меркушина допустила три промахи та фінішувала другою з відставанням від Лори Христової з Болагрії на 9,5 секунд. Третьою стала ще одна українка – Олена Городня.

Також участь у суперспринті брали ще дві українки. Ксенія Приходько стала 12-ю з чотирма промахами, а дебютантка міжнародних змагань Єва Мартиненко із трьома промахами фінішувала на 23-му місці.