Збірна України з волейболу обіграла Хорватію у фіналі Золотої Євроліги-2024

У фіналі Золотої Євроліги-2024 з волейболу збірна України за підсумками чотирьох сетів обіграла Хорватію – 3:1.

У першому сеті підопічні Рауля Лосано зазнали поразки, проте другу партію провели впевнено, зрівнявши рахунок. У третьому сеті «синьо-жовті» поступалися 7-ма очками, після чого перехопили ініціативу та у напруженій боротьбі вирвали перемогу – 28:26.

Четверта партія пройшла при домінуванні нашої команди, яка здобула перевагу у 10 очок. Наприкінці хорвати скоротили відставання, але українці їх дотисли.

Волейбол. Чоловіки. Золота Євроліга-2024. Фінал

• Хорватія – Україна – 1:3 (25:23, 19:25, 26:28, 19:25).

Варто зауважити, що Україна здобула другу перемогу у Золотій Євролізі, і зіграла у фіналі вдруге поспіль і вчетверте в історії. «Синьо-жовті» були першими в 2017 році, а в 2021-му і 2023-му поступилися Туреччині.

Завдяки виходу у фінал Золотої Євроліги Україна здобула путівку до Кубка претендентів-2024 за право зіграти у Лізі націй. Суперниками команди Лосано стане збірна Чилі.