«Тампа» зрівняла рахунок у фіналі Кубка Стенлі

«Даллас» не зміг відіграти три пропущені шайби в першому періоді

У другому матчі фінальної серії Кубка Стенлі між «Тампа-Бей Лайтнінг» і «Даллас Старз» «блискавки» здобули перемогу - 3:2, і зрівняли рахунок у серії - 1:1.

Вже після 1-го періоду «Тампа» вела в три шайби. «Даллас» відквитав одну у другій 20-хвилинці і скоротив відставання до мінімуму на початку третьої.

Варто відзначити, що збився приціл у найдорожчого нападаючого «Далласа» Тайлера Сегіна (контракт із середньорічною зарплатою в $9,85 млн). В активі форварда першої ланки «Старз» одна результативна передача за останні 11 матчів.

Наступна зустріч між «Даллас Старз» і «Тампа-Бей Лайтнінг» відбудеться у четвер, 24 вересня.