Збірна України у фіналі відбору на Євро-2024 зіграє проти Ісландії

Збірна України 26 березня зустрінеться з Ісландією у фіналі кваліфікації чемпіонату Європи-2024. Протистояння відбудеться у Вроцлаві (Польща).

Про це стало відомо за результатами матчів цих команд у півфіналі плей-оф турніру.

Так, «синьо-жовті» на виїзді обіграли Боснію і Герцеговину (2:1), а Ісландія розгромила Ізраїль (4:1).

Як пройшов матч Україна – Боснія і Герцеговина

Підопічні Сергія Реброва у першому таймі володіли мʼячем більшу частину часу, однак практично не загрожували воротам суперників. Господарі відзначалися безрезультатними контратаками.

На початку другого тайму боснійцям вдалася атака, під час якої Микола Матвієнко зрізав м’яч у ворота (57-а хвилина). Наприкінці основного часу українцям вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Романа Яремчука (85-а хвилина). А за кілька хвилин Яремчук здійснив результативний навіс на Артема Довбика, який приніс «синьо-жовтим» перемогу (88-а хвилина).

Кваліфікація на чемпіонат Європи-2024. Плей-оф. Півфінал

• Боснія і Герцеговина – Україна – 1:2 (0:0).

Як пройшов матч Ізраїль – Ісландія

Номінальними господарями зустрічі, яка проходила у Будапешті, стали ізраїльтяни, які і відкрили рахунок у середині першого тайму – Еран Захаві реалізував пенальті. Ісландці відповіли голами Альберта Гудмундссона та Арнора Траустасона з інтервалом у три хвилини.

У другому таймі, після вилучення Роя Ревіво, становище Ізраїлю стало критичним. Пізніше Захаві не реалізував другий призначений у цій зустрічі пенальті. Ісландці відповіли ще двома голами Гудмундссона наприкінці зустрічі, який оформив у підсумку хет-трик.

• Ізраїль – Ісландія – 1:4 (1:2).