Збірна України з хокею здобула перемогу над Нідерландами у матчі ЧС-2024 у Дивізіоні IB

Збірна України з хокею здобула другу перемогу на чемпіонаті світу-2024 у Дивізіоні IB. Цього разу «синьо-жовті» обіграли Нідерланди – 4:0.

Підопічні Дмитра Христича відзначилися у першому періоді поєдинку завдяки Пилипу Пангелову-Юлдашеву та Ігорю Мережку. У другій 20-хвилинці Віктор Захаров довів рахунок до великого. У заключному відрізку гри Олександр Пересунько закинув четверту шайбу від українців.

Хокей. ЧС-2024. Дивізіон IB. 2-й тур

• Україна – Нідерланди – 4:0 (2:0, 1:0, 1:0).

Зазначимо, що це друга перемога України на турнірі. У стартовому поєдинку команда Христича розгромила Естонію – 8:0.

Наразі наша збірна посідає перше місце у Дивізіоні IB, випереджаючи Китай та Литву завдяки різниці забитих-пропущених. У третьому турі, 30 квітня о 12:30, Україна зіграє з Китаєм.

Нагадаємо, турнір у дивізіоні IB відбувається у Литві. Переможець турніру вийде до Дивізіону IA, команда, яка займе останнє місце, опуститься до Дивізіону IIA.