Збірна України з перемоги над Болгарією стартувала на жіночому ЧС-2024 з хокею

Жіноча збірна України з хокею розпочала участь у чемпіонаті світу-2024 в дивізіоні IIIA. У першому матчі наша команда обыграла команду Болгарії – 9:1.

Вже у першому періоді українки забезпечили собі комфортну перевагу. Голами відзначились Валерія Манчак, Поліна Телегіна та Дарія Циміренко, болгарки відповіли лише шайбою Зорніки Дікової.

У другому періоді наша збірна продовжила домінувати. На старті 20-хвилинки Манчак оформила дубль, до другої великої перерви забивали також Дарина Рожок, Радміла Ведмеденко, Варвара Ізмайлова та Олександра Машкіна (у більшості). Перевага українок перед заключним періодом збільшилась до семи шайб.

У третій 12-хвилинці розгром Болгарії дублем довершила Дарія Циміренко. У підсумку – 9:1 на користь збірної України.

Чемпіонат світу-2024 (жінки). Дивізіон IIIА

• Україна — Болгарія 9:1 (3:1, 5:0, 1:0).

Змагання у дивізіоні IIIA триватимуть у Хорватії до 17 березня. Крім Болгарії, суперницями «синьо-жовтих» будуть збірні Литви, Румунії, Сербії та Хорватії.

Нагадаємо, Україна вийшла на проміжне перше місце у дивізіоні IIIA, однак інші команди ще не стартували на чемпіонаті світу.