Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Рейтинг WTA: Чотири українки починають тиждень у топ-30

Рейтинг WTA: Чотири українки починають тиждень у топ-30

Жіноча тенісна асоціація оновила рейтинг. Згідно з ним, перша ракетка України Еліна Світоліна зберегла за собою 20-те місце у світовій класифікації. Тенісистка проводить 333-й тиждень серед 20-ти найсильніших тенісисток світу. 


Даяна Ястремська цього тижня посідає 26-те місце в рейтингу WTA, піднявшись на три позиції. Це її найкращий результат з вересня 2020 року. Зазначимо, що особистий рекорд українки – 21-ше місце.


Марта Костюк піднялася на одну позицію й наразі знаходиться на 29-му місці. У топ-30 повернулася Ангеліна Калініна – 30-та позиція (+2). Леся Цуренко цього тижня зберегла за собою 37-ме місце.


Таким чином, вперше в історії одразу чотири українки одночасно входять до топ-30 жіночого рейтингу. Серед тридцяти найсильніших гравців світу лише Чехія має більше представництво — п'ять тенісисток. Також чотири представниці має США.


У парному рейтингу Людмила Кіченок повернулася до топ-15, піднявшись на одну сходинку. Друге місце в національному рейтингу посідає Надія Кіченок – №52 (-10), а Марта Костюк розташовується на 59-й позиції світового рейтингу.


Наступного тижня Світоліна планує зіграти в Дубаї і це може бути її перший турнір після травми спини, яку вона отримала на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg