Прометей став переможцем групи у Єврокубку

В останньому турі групового етапу Єврокубка український баскетбольний клуб «Прометей» обіграв італійську «Венецію» – 93:76.

До цього поєдинку українці підійшли з 10-ма перемогами, а поєдинок проти італійців гарантував їм перше місце у групі A.

Першу чверть «Прометей» виграв з різницею в «+15» очок, потім майже втратив перевагу до великої перерви («+3»). Однак в другій половині матчу клуб зі Слобожанського довів перевагу до кінця.

Варто зазначити, що найрезультативнішим гравцем української команди став Джан Клавелл, в активі якого 25 очок.

Єврокубок. 18-й тур. Турнірна таблиця групи А

1. Прометей (Україна) – 14 перемог (18 матчів)

9. Клуж-Напока (Румунія) – 5 (17)

10. Цедевіта Олімпія (Словенія) – 3 (17).

Нагадаємо, у передостанньому, 17-му турі Єврокубка українці на виїзді завдали поразки румунській команді «Клуж-Напока».

11 квітня «Прометей» в 1/8 фіналу зустрінеться з німецьким «Гамбург Тауерс».

На стадії чвертьфіналу переможець цього матчу зіграє з переможцем пари «Промітеас» (Греція) – 5-а команда групи А. П'ятою командою групи А може стати «Рейєр Венеція», або ж французький «Бург».