Прометей зазнав поразки у півфіналі Єврокубка

Український баскетбольний клуб «Прометей» у матчі 1/2 фіналу Єврокубка поступився турецькому «Тюрк Телеком» – 74:76.

За підсумками першої чверті підопічні Ронена Гінзбурга домоглися гарного заділу у дев'ять очок – 25:16. Проте розвинути досягнуту перевагу баскетболістам «Прометея» не вдалося. Другу 10-хвилинку українці провалили, програвши у 12 пунктів. Як наслідок, на велику перерву команди пішли за рахунку 41:38 на користь суперників нашої команди.

Третя чверть також виявилася невдалою – на старті фінального відрізка основного часу зустрічі українці програвали вже п'ять пунктів – 56:61.

Більшу частину останніх 10 хвилин гри «Прометей» перебував у ролі наздоганяючого турецької команди. Під завісу поєдинку українські баскетболісти скоротили своє відставання до одного очка (74:75), але остаточно зламати опір суперника не вийшло.

Так, «Прометей» залишився без путівки до фіналу та вперше в історії українського баскетболу не зміг стати учасником вирішального поєдинку клубного євротурніру.