Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Визначився склад чоловічої збірної України з біатлону на перший етап сезону Кубка світу та Кубка IBU

Визначився склад чоловічої збірної України з біатлону на перший етап сезону Кубка світу та Кубка IBU

25 листопада розпочнеться перший етап Кубка світу з біатлону, а 30 листопада – стартові гонки Кубка IBU. Тренерський штаб чоловічої збірної України визначив склад команди на ці змагання. 


Про це повідомляє Суспільне.


Відомо, що склад команди сформувався за підсумками контрольних стартів у Контіолахті, де виступала команда «А» та команда «Б» чоловічої збірної, а також збірні Фінляндії та Казахстану. Одну з цих гонок виграв Денис Насико, іншу – Антон Дудченко.


Склад чоловічої збірної України з біатлону виглядає наступним чином:

  • Кубок світу: Антон Дудченко, Артем Прима, Богдан Цимбал, Денис Насико, Тарас Лесюк, Артем Тищенко
  • Кубок ІBU: Віталій Мандзин, Руслан Ткаленко, Роман Боровик, Богдан Борковський, Дмитро Грущак.

У рамках першого етапу Кубка світу чоловіки проведуть п'ять гонок – змішані естафети, індивідуальну гонку, класичну естафету, спринт та переслідування. На особисті гонки Україна зможе поставити пʼять біатлоністів.


У рамках Кубка IBU відбудеться індивідуальна гонка, спринт та змішана естафета. Зауважимо, що стартовий етап сезону пропустить Дмитро Підручний, який відновлюється після травми. Він планує повернутися на другий етап Кубка світу.


Нагадаємо, що за підсумками минулого сезону українці завоювали старову квоту в п'ять осіб на рівні Кубка світу, а також в шість – на Кубку IBU. У перших гонках нового сезону наша команда використовуватиме на максимум квоту Кубка світу, але заявлять лише п'ять осіб на Кубок IBU.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg