Визначилися дві фіналістки «Ролан Гаррос» – Павлюченкова і Крейчікова

Сьогодні стали відомі імена обох фіналісток Відкритого чемпіонату Франції. Першою стала росіянка Анастасія Павлюченкова (№32 WTA). У півфіналі вона обіграла словенську тенісистку Тамару Зіданшек (№85 WTA) з рахунком 7:5, 6:3. Матч тривав 1 годину 35 хвилин.

Другий півфінал «Ролан Гаррос» зіграли Барбора Крейчікова з Чехії (№33 WTA) і Марія Саккарі з Греції (№18 WTA) з рахунком 7:5, 4:6, 9:7. Тривалість матчу склала майже 3 години. Крейчікова ледве вирвала цю перемогу.

Характерно, що до цього далі чвертьфіналу в турнірах Grand Slam ні російська, ні чеська тенісистки не заходили.

Тепер у фіналі турніру «Великого шолома» перша фіналістка росіянка Павлюченкова битиметься з переможницею другого матчу Крейчіковою

Нагадаємо, що в минулому сезоні чемпіонкою турніру стала полька Іга Свентек, яка обіграла Софію Кенін з рахунком 6:4, 6:1.