Марченко вийшов у фінал кваліфікації ATP в Лондоні

Перша ракетка України Ілля Марченко (№161 АТР) зумів добути непросту перемогу в фіналі кваліфікації турніру ATP Tour 500 в Лондоні.

У першому колі українець переміг бельгійця Рубена Бемельманса (№201 ATP) в трьох таймах з рахунком 2:1. Поєдинок тривав 1 годину 43 хвилини, підсумковий рахунок: 3:6, 6:1, 2:6. За цей період Марченко зробив чотири брейка, сім ейсів і допустив три подвійні помилки.

У фіналі кваліфікації Марченко чекає зустріч з переможцем матчу Бот Ван де Зандшульп – Джеймс Уорд.

Також відзначимо, що в минулу середу Марченко програв Френсісу Тіафо у другому колі турніру серії ATP Challenger Tour в Ноттінгемі.