Марченко програв стартовий матчі кваліфікації Australian Open

Український тенісист Ілля Марченко зазнав поразки у кваліфікації Australian Open-2024, де поступився боснійцю Нерману Фатичу – 0:2. Матч тривав 1 годину та 47 хвилин.

Українець поступився супернику на своїй подачі, і потім весь сет марно намагався його наздогнати – 4:6.

У другій партії Ілля та Нерман акуратно забирали свої подачі, тож справа дійшла до тай-брейку. Там наш спортсмен вів з рахунком 5:3, але фатально втратив перевагу – 5:7.

Australian Open – Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Кваліфікація. Перше коло

• Ілля Марченко (Україна) – Нерман Фатич (Боснія і Герцеговина) – 4:6, 6:7(4).

Український тенісист втретє поспіль не зміг подолати стартовий раунд відбору на турнірі в Мельбурні – Марченко програвав у своєму першому матчі у 2021 та 2022 роках.

Нагадаємо, для українця це був восьмий старт у відбірковій сітці на цьому турнірі і лише тричі йому вдавалося пробитися до основи (загалом шість виступів в основній сітці). Найкращим результатом Марченка на австралійському «мейджорі» є друге коло у 2010 та 2011 роках.

Зауважимо, Марченко першим зі своїх співвітчизників стартував у кваліфікації Відкритого чемпіонату Австралії.

10 січня свої матчі проведуть Віталій Сачко, а також Даяна Ястремська, Дар’я Снігур, Юлія Стародубцева та Катаріна Завацька.