Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Магучіх виграла етап Діамантової ліги-2024 у Лозанні

Магучіх виграла етап Діамантової ліги-2024 у Лозанні

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх перемогла в етапі Діамантової ліги-2024 у Лозанні (Швейцарія). Результат спортсменки – 1.99 м.

Магучіх намагалася взяти висоту у 2.03 м, проте жодна з трьох спроб вдалою не була.

Срібну та бронзову нагороди вибороли австралійки – Елеанор Паттерсон та Нікола Оліслагерс відповідно. 

Участь у цих змаганнях брала ще одна українка Ірина Геращенко, яка розділила п’яту позицію із Сафіною Садуллаєвою з Узбекистану.

Легка атлетика. Діамантова ліга-2024. Лозанна, Швейцарія. Жінки. Стрибки у висоту

1. Ярослава Магучіх (Україна) – 1.99 м
2. Елеонор Паттерсон (Австралія) – 1.96
3. Нікола Оліслагерс (Австралія) – 1.92
4. Крістіна Гонзель (Німеччина) – 1.92
5. Ірина Геращенко (Україна) – 1.88
5. Сафіна Саддулаєва (Узбекистан) – 1.88.

Зауважимо, що це був перший старт українок після Олімпійських ігор-2024. У Парижі Ярослава з результатом 2.00 м здобула золото, другою стала Оліслагерс, а Геращенко та Паттерсон стали бронзовими призерками.

Нагадаємо, цьогоріч Магучіх виграла вже три етапи Діамантової ліги. У червні українка тріумфувала у Стокгольмі, а у липні – у Парижі. Варто відзначити, що у столиці Франції Ярослава побила світовий рекорд зі стрибків у висоту, який тримався з 1987 року – українка взяла висоту 2.10 м.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино

home subscribe background