Кубок Стенлі: Фінал конференції у топ-6 найдовших матчів в історії

У Східній та Західній конференції Національної хокейної ліги (НХЛ) стартували фінальні матчі.

Розпочалася ця стадія турніру із протистояння «Кароліна Гаррікейнз» – «Флорида Пантерз» (Схід).

«Кароліна» стала учасником плей-оф НХЛ, як друга команда регулярки на Сході, які здолали «Нью-Йорк Айлендерс» (4:2) та «Нью-Джерсі Девілз» (4:1). «Пантерз» розпочали свій шлях у плей-оф з тріумфу над рекордсменом за кількістю перемог у чемпіонаті – «Бостон Брюїнз» (4:2).

У першій зустрічі фіналу команди не змогли виявити сильнішого у основний час – 2:2. Зрештою, матч перейшов у овертайм, у якому нападник «Флориди» Раян Ломберг закинув шайбу на третій хвилині, однак гол скасували після відеоперегляду. Після цього ХК не могли відзначитись упродовж чотирьох овертаймів.

Форвард «Пантерз» Меттью Ткачук закинув переможну шайбу, який відзначився за 12.7 секунди до завершення овертайму. Так, перший матч у протистоянні команд тривав 79:47 хвилини, ставши шостим найдовшим поєдинком в історії Кубка Стенлі.

Зазначимо, що матч Західної конференції між «Вегас Голден Найтс» та «Даллас Старз» відбудеться 20 травня о 3:30 за Києвом.

Фінальна серія Кубка Стенлі нинішнього сезону відбудеться у липні.